Skip to content

Cetelem půjčka

Cetelem půjčka
5 za 1 hodnocení

Informace – půjčka Cetelem

typ půjčky: nebankovní spotřebitelský úvěr
částka: 20000 – 200 000 Kč
výše úroku: 6,9% p.a.
účel: na cokoliv
doba splatnosti: 6-120 měsíců
rychlost předání půjčky: do 5 pracovních dní
zajištění bonity: bez ručení nemovitostí
určena pro: pro zaměstnance, pro osvč
forma žádosti: online, přes telefon, osobně na pobočce

Nebankovní spotřebitelský úvěr Cetelem

Hledáte pohodlné řešení, jak si půjčit? K dispozici je pro všechny osoby s pravidelným příjem hotovostní půjčka Cetelem, kterou si sjednáte bez poplatku. Půjčit si můžete až 200 000 Kč. Cetelem půjčka je určena pro zaměstnané, kteří nejsou ve zkušební nebo výpovědní lhůtě, ale i pro pro ženy na mateřské dovolené.

Jak si požádat o půjčku

:
Půjčku Cetelem si můžete sjednat online přes internet, po telefonu zavoláním na zákaznickou linku nebo osobně na pobočce. Půjčka je předběžně schválena nebo zamítnuta za pár minut. Peníze vám jsou vyplaceny do pěti pracovních dní poté, co odešlete podepsanou smlouvu do sídla společnosti Cetelem. K vyřízení půjčky je potřeba mít platný doklad totožnosti, údaje o vašem příjmu, zaměstnavateli a také vašich výdajích a případně dalších splátkách. Splácení půjčky pak provádíte inkasem, převodem nebo poštovní poukázkou na základě platebních údajů, které jsou uvedeny ve smlouvě.

Na co se hodí půjčka Cetelem

Nejvýhodnější půjčka Cetelem lze využít na cokoliv právě potřebujete. Hodí se na nákup nových spotřebičů, nábytku, na rekonstrukci nebo třeba na auto. Půjčku můžete využívat dle svého uvážení. Výše půjčky je schválena dle výše vašeho příjmu. Není možné si půjčit pokud máte záznam v registru dlužníků. Půjčka je vhodná pro ty, kdo chtějí výhodnou půjčku s nízkým úrokem a naopak není určena na exekuci.

Půjčka Cetelem je nebankovní půjčka bez poplatku a díky tomu se řadí mezi nejlevnější půjčky, které můžete na nebankovním trhu získat. Sjednání půjčky je rychlé, jednoduché, využít ji můžete v nižších i vyšších částkách. Za řádné splácení vám u půjčky nad 72 000 Kč vrátí až deset splátek. K půjčce si můžete sjednat pojištění proti neschopnosti splácet.

Cetelem půjčka
5 za 1 hodnocení