Skip to content

Cetelem půjčka

Cetelem půjčka
5 za 1 hodnocení

Recenze půjčky Cetelem

Půjčka od Cetelem je nejvýhodnější nebankovní půjčka dlouhodobého charakteru. Půjčit si můžete 20 000 – 200 000 Kč na cokoliv. Je určena pro zaměstnané a osoby s pravidelným příjmem, kteří nejsou ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. Půjčku vyřídíte bez potvrzení o příjmu. Do online žádosti uvedete pouze výši svého příjmu, údaje o zaměstnavateli i vašich výdajích. Při řádném splácení získáte u půjčky nad 72 000 Kč až deset splátek zpět. Za vedení úvěru nezaplatíte žádné poplatky. Sjednat půjčku lze mnoha způsoby, záleží co vám vyhovuje. K získání půjčky je potřeba mít vlastní doklad totožnosti, vlastní účet v české bance.

Cetelem půjčka on-line

On-line půjčka přes internet je nejrychlejší varianta, jak si půjčit peníze. Není potřeba mít ručitele nebo zastavovat nemovitost. Peníze na účet obdržíte do 5 pracovních dní od podpisu smlouvy. Výhodou půjčky je nízké úročení 6,9% p.a. Můžete tak získat velmi levný nebankovní spotřebitelský úvěr. Půjčka není vhodná pro neplatiče. Můžete ji využít na cokoliv – nový vůz, vybavení bytu, rekonstrukci, koupě nábytku i nových spotřebičů, na úhradu školného, na jazykový pobyt a mnoho dalšího. Podstatné je půjčku splácet včas dle splátkového kalendáře. Při sjednání smlouvy je možné si pojistit půjčku proti neschopnosti splácet. V případě, že onemocníte nebo nečekaně ztratíte práci, převezme za vás část závazku vaše pojišťovna. Připojištění je jen malá částka, kterou hradíte zároveň se splátkou.

Tabulka splátek

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
50 000 Kč 60 měsíců 10.87 % 1 084 Kč
100 000 Kč 72 měsíců 9.95 % 1 850 Kč
200 000 Kč 72 měsíců 11.89 % 3 899Kč

Hodnocení půjčky

Cetelem půjčka je bez poplatku za vedení a s nízkým úročením 6,9%. Půjčka není určena pro dlužníky. Její schválení je velmi rychlé, peníze vám vyplatí do 5 pracovních dní převodem na váš účet. Půjčce dáváme vysoké hodnocení za poctivé podmínky, nízké úroky, spolehlivost, několik možností sjednání – osobně, přes internet a také po telefonu. Půjčit si peníze můžete v případě, že máte pravidelný příjem, nejste v exekuci nebo není proti vám vedena insolvence. Musíte mít vlastní bankovní účet, více než 18 let a nehodí se pro ty, kdo hledají jen malou půjčku do 10 000 Kč.

Nejčastější překlepy

Cetelen, Cetlem

Cetelem půjčka
5 za 1 hodnocení