Skip to content

Co obnáší rychlá nebankovní půjčka

Každý z nás už někdy zažil situaci, kdy je třeba zaplatit opravu nebo nějakou službu ve chvíli, kdy nám chybí peníze. Pokud nemáte finanční rezervu, je nejjednodušším řešením sáhnout po některé z půjček. Jednou z nich je i rychlá nebankovní půjčka.

Rychlá nebankovní půjčka (nejen) na nákup nové lednice

Půjčit si peníze je skutečně jednoduché především pro ty, kdo se v bohaté nabídce půjček alespoň trochu orientují. Měli byste dopředu znát alespoň základní parametry půjčky a ty nejdůležitější pojmy. Způsobů, jak si dnes peníze zajistit bez zbytečné administrativy a skutečně rychle je dnes mnoho. Vždy platí, že byste měli o půjčku žádat ze všeho nejdříve ve své bance, kde znají vaše příjmy a výdaje. Rychlá nebankovní půjčka vám sice pomůže, ale jedná se o drahé řešení. Rychlou nebankovní půjčku neboli půjčku do výplaty poskytuje hned několik společností.

Na co si dát pozor?

Abyste byli schopni si sjednat spolehlivou a bezpečnou půjčku, je potřeba si předem objasnit některé věci:

  • Kolik si chci půjčit?
  • Na jak dlouho si chci půjčit?
  • Jak rychle potřebuji peníze?
  • Mohu doložit příjem? Budu mít z čeho splácet?
  • Kolik je úrok?
  • Kolik činí celkové náklady na půjčku, tedy jaká je sazba RPSN
  • Skutečně potřebuji půjčit?

Při výběru společnosti, u které si chcete půjčit, se zaměřte na to, jak mají zpracované webové stránky. Ty by měly vypadat profesionálně, bez chybějících podrobných informací o půjčce, rovněž nesmí chybět uvedení sídla firmy a kontaktní údaje. Vyhněte se půjčkám od fyzických osob, spolehlivější jsou s.r.o. či a.s. Všechny poskytovatele, kteří mají platnou licenci si také můžete na stránkách ČNB ověřit. Chcete-li si půjčit peníze, i rychlá půjčka má jasně daná pravidla. Půjčit si nemůže osoba mladší 18 let, bez platných dokladů totožnosti. Navíc je potřeba mít vlastní účet v bance a telefon.
V případě, že potřebujete peníze rychle, pak jistě víte, že banky poskytují rychlé půjčky pouze minimálně, vyřízení trvá dva a více pracovních dní, nedejte na reklamy v TV. Řešením je rychlá nebankovní půjčka. Často je možné si napoprvé půjčit zdarma. Vrátíte pouze to, co jste si půjčili. V tomto případě si stačí vybrat půjčku a vyplnit online žádost. Během pár desítek minut víte, zda vám byla půjčka schválena.

Ohodnoťte tuto stránku