Skip to content

Cofidis půjčka

Ohodnoťte tuto stránku

Informace – půjčka Cofidis

typ půjčky: nebankovní spotřebitelský úvěr
výše půjčky: 40000 – 500 000 Kč
výše úroku: od 6,9%
účel: bezúčelová, na cokoliv, na auto, na rekonstrukci,
doba splatnosti: 12-90 měsíců
rychlost předání půjčky: do 2 dnů
zajištění bonity: bez ručitele, bez zástavy nemovitosti
určena pro: pro zaměstnané, pro ženy na mateřské dovolené, pro osvč, pro důchodce
forma žádosti: online, osobně, přes telefon

Chcete půjčku s výhodným úrokem pro páry, které si o půjčku požádají? Půjčka Cofidis vám nabídne úrokové sazby 6,9% pokud přijdete o půjčku požádat s dalším členem rodiny.

[uji_popup class="uji_popup cta context track ctaenter" id="132"]Chci rychlou půjčku hned[/uji_popup]

Půjčka Cofidis vám usnadní život

Proč právě zvolit Cofidis? Jedná se o nejspolehlivější a nejstabilnější půjčku na českém finančním trhu v oblasti nebankovních půjček. Půjčit si můžete až 500 000 Kč. U půjčky nenajdete žádné skryté poplatky. Při zadání částky a počtu měsíců vám vyjede okamžitě konečná cena za půjčku včetně splátky. Ihned víte, kolik za půjčku zaplatíte. Tato částka není nijak navyšována ani obohacována o další poplatky. Půjčit si můžete peníze na cokoliv. Půjčka je neúčelová, není potřeba zástava nemovitosti.

Na co jsou vhodé půjčky Cofidis:

  • nákup vybavení
  • úhrada dluhů
  • dovolená
  • půjčky cofidis jsou vhodné na rekonstrukci

Pro získání půjčky Cofidis je potřeba být žadatelem starším 18 let se stabilním příjmem. Jsou kontrolovány registry dlužníků, společnost dbá na zodpovědné úvěrování. Pro vyřízení půjčky musíte doložit výpis z účtu, potvrzení o výši příjmu, kopii OP vás i případného spolužadatele, kopii druhého dokladu. Je potřeba mít vlastní účet v bance a funkční telefon.

Komu je půjčka určena?

Půjčky cofidis jsou určeny žadatelům, kteří mají pravidelný příjem, jsou vhodné i pro ženy na mateřské, seniory a v případě, že má spolužadatele, tak i pro studenta. Půjčku můžete bez sankcí splatit předčasně nebo je možné kdykoliv vložit mimořádnou splátku. S revolvingovým úvěrem Cofidis můžete získat pravidelnou finanční rezervu bez odesílání a podepisování nové smlouvy. Půjčka je určena pro občany ČR i SR, kteří zde mají trvalý pobyt.

Půjčka Cofidis lze sjednat online, telefonicky i v celé síti poboček obchodních zástupců. Peníze obdržíte na účet do 48 hodin od podpisu smlouvy. Partnera či partnerku do žádosti o půjčku uvádět nemusíte, nicméně pokud jej uvedete, získáte výhodnější úrok, v případě, že oba splňujete výše uvedené podmínky pro získání půjčky. O půjčku požádáte jednoduše vyplněním online kalkulačky, do formuláře uvedete osobní údaje, adresu, údaje o zaměstnání a příjmech. Po odeslání formuláře dojde k posouzení vaší žádosti. Pokud vás systém vyhodnotí jako osobu, která je schopna splácet, půjčku vám předschválí. V tom případě obdržíte poštou potřebné dokumenty. Smlouvu podepíšete a přiložíte předepsané přílohy. Po odeslání smlouvy je vám půjčka definitivně schválena a vyplacena. Do 14 dní můžete dle zákona od smlouvy také odstoupit, pokud vám nevyhovuje. Počítejte však s tím, že vám společnost už nikdy nepůjčí.

Ohodnoťte tuto stránku