Skip to content

CreditOn půjčka

Ohodnoťte tuto stránku

Informace – CreditON půjčka

typ půjčky: SMS půjčka
částka: 500-20000 Kč
výše úroku: 25,86%
účel: na cokoliv, bezúčelová, před výplatou, do výplaty, na auto
doba splatnosti: 1-40 dní
rychlost předání půjčky: do tří dnů
zajištění bonity: bez ručení nemovitostí, bez ručitele
určena pro: pro zaměstnance, pro seniory, pro osvč, pro ženy na md
forma žádosti: on-line

Půjčka CreditOn je ideální půjčka před výplatou. Novým zákazníkům lze poskytnout až 8000 Kč napoprvé. Částku 20 000 Kč lze získat jako stálý klient při 6. půjčce. Nevýhodou je potřeba doložit potvrzení o příjmu nebo výpis z účtu za uplynulé tři měsíce. CreditOn půjčka působí na českém trhu několik let a jde tedy o ověřenou spolehlivou půjčku.

Jak si požádat o půjčku:

Vyplníte formulář s částkou, počtem dní a také zadáte registrační údaje, pokud jste nový zákazník. Žádost odešlete, budete vyzváni k doložení příjmu. Následně odešlete ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Následně je vám půjčka vyplacena na účet. Peníze můžete využít jakkoliv potřebujete.

CreditOn půjčka bez registru

Půjčka CreditOnbez registru a bez doložení příjmu umožní získat půjčku i v případě, že jste problémový zákazník z hlediska záznamu v registru dlužníků nebo s nízkým příjmem. Půjčka není na směnku oproti jiným nebankovním produktům. Pro nové zákazníky je připravena malá první zdarma až 8000 Kč. S touto částkou lehce uhradíte potřebné výdaje.

Požadavky na žadatele o půjčku, jsou věk minimálně 18 let, vlastní účet v bance, platný doklad totožnosti, funkční telefon, platný email,doložení příjmu. Půjčit si může student, senior, rodič na mateřské. Půjčka je určena také pro podnikatele, kteří nemají příliš velký příjem. Chybí vám pár korun do výplaty? Jednoduše se zaregistrujte u CreditON a za pár minut máte k dispozici peníze. Zda vám byla půjčka schválena, se dozvíte do 30 minut přes sms zprávy. Půjčka lze použít na cokoliv, bez složité administrativy. Můžete ji kdykoliv splatit nebo si ji prodloužit o dalších 30 dnů. Flexibilní půjčka vám umožní nastavit si ji podle svých potřeb. Společnost CreditON patří mezi zakládající členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček.

Ohodnoťte tuto stránku