Skip to content

Ferratum půjčka

Ferratum půjčka
2.67 za 3 hodnocení

Informace půjčka Ferratum

typ půjčky: SMS půjčka
výše půjčky: 500- 10000 Kč
výše úroku: od 389,33%
účel: bezúčelová, na cokoliv, do výplaty, před výplatou
doba splatnosti: 5-45 dní
rychlost předání půjčky: do 15 minut
zajištění bonity: bez ručitele, bez zástavy nemovitosti, bez doložení příjmů, bez registru
určena pro: pro zaměstnané, pro ženy na mateřské dovolené, pro osvč, pro studenty
forma žádosti: přes internet, online
Znáte jistě také situaci, kdy ve chvíli, která se hodí nejméně zjistíte, že nemáte v peněžence ani korunu a přátelé vás lákají ven? Půjčka ferratum se nabízí v tom případě jako nejrychlejší a nejschůdnější řešení. Jde o krátkodobou půjčku, která je k dispozici kdykoliv potřebujete půjčit peníze.

Půjčka ferratum pro každého

Společnost Ferratum začala své půjčky nejprve poskytovat ve Finsku, kde tamní manažer vymyslel název finská půjčka, který se ujal po celém světě. Ferratum bank je první nebankovní společností, která obdržela platnou bankovní licenci.

Lidé velmi často mylně vyhledávají feratum či ferrattum, ale jediný správný a oficiální název je půjčka Ferratum. Půjčku vyřídíte snadno a rychle online, nemusíte odesílat verifikační platbu jako u konkurenčních společností. Ferratum je poskytována v několika zemích Evropy a v Rusku. Má stabilní základnu zákazníků a patří mezi ověřené a spolehlivé produkty. Pokud potřebujete zodpovědět otázky, kdykoliv můžete kontaktovat zákaznickou linku nebo vyplnit kontaktní formulář. Vstřícní pracovníci se vám budou rádi věnovat.

Výhody půjčky ferratum:

  • věk od 18 let
  • snadná dostupnost
  • rychlé vyřízení
  • půjčka ferratum je k dispozici až do 10000 Kč
  • neodesíláte ověřovací poplatek
  • první půjčka zdarma

První půjčka zdarma

Půjčka od ferratum bank je pro nové zákazníky zdarma. Podmínkou je nemít doposud půjčené peníze od Ferratum. Po registraci a schválení půjčky si můžete půjčit až deset tisíc korun bez úroků po dobu třiceti dnů. Oblíbená je mezi studenty, po kterých není vyžadováno potvrzení o studiu nebo souhlas rodičů.

Stejně jako další nebankovní krátkodobé půjčky, je i půjčka ferratum poměrně drahá. Počítejte s vyššími úroky za poskytnutí půjčky. Na druhou stranu si můžete půjčit peníze bez dokládání příjmů, náhledů do registru nebo dokonce ručitele. Půjčky jsou vhodné pro studenty, ženy na mateřské i pro seniory, kteří nepřesáhnou hranici věku 75 let. Získat půjčku je poměrně snadné, pokud nemáte nesplacené půjčky z minulosti, jste v insolvenci nebo je na vás vedeno několik exekucí. Pro půjčku nemusíte nikam jezdit, vše vyřídíte on-line z domova, podpis smlouvy u těchto malých částek nahradí souhlas s obchodními podmínkami při podání žádosti o půjčku. O půjčku si online můžete požádat nonstop, internetové formuláře nemají uzavírací provozní dobu. Žádost vám bude schválena a případně vyplacena v nejbližším pracovním dni. Krátkodobé nebankovní půjčky jsou velmi vyhledávané také pro opakovanou možnost půjčky.

Ferratum půjčka
2.67 za 3 hodnocení