Skip to content

Hodí se vám rychlá online půjčka?

V čem je výhodná rychlá online půjčka? Nemusíte nikam chodit a peníze můžete mít za deset minut na účtě. Půjčky před výplatou jsou určeny k širokému použití, nejsou vázány na účel. Sjednat půjčku si můžete vyplněním online formuláře. Postačí vám číslo vašeho vlastního účtu a platná občanka. Vyplnit online formulář zvládne i ten, kdo si příliš s počítačem a internetem nerozumí. Je to velmi jednoduché. Stačí postupovat krok za krokem.

Rychlá online půjčka je pro

  • osoby od 18 do 65 let
  • lidi s trvalým pobytem v ČR
  • majitele účtu v české bance
  • osoby, které nejsou v insolvenci

Rychlá online půjčka do 10 000

Částky, které rychlá online půjčka nabízí jsou maximálně deset tisíc korun, minimálně 500 korun. Některé společnosti nabízí první půjčku v maximální výši 1000 či 4999 kč. Vyšší částky půjčí při opakovaných půjčkách dle spolehlivosti klienta.

První rychlá půjčka zdarma se bude hodit novým zákazníkům. Chcete-li půjčku vyzkoušet, je vhodné, aby jste si vybrali půjčku zdarma. Podmínkou je pouze půjčku sjednat elektronicky a vrátit ji do 30 dní. Nelze si ji prodloužit.

Půjčka pro každého

Díky mírnějším podmínkám pro schválení půjčky na rozdíl od půjček v bance jsou vhodné i pro žadatele se záznamem v registru dlužníků či nízkým příjmem. Nízký příjem mají nejčastěji nezaměstnaní, kteří pouze pracují nárazově nebo také rodiče na mateřské a studenti.

Pomocí nezávislých online srovnávačů si můžete snadno a rychle zjistit, která půjčka má jaké podmínky. Obvykle není potřeba nic víc, než občanský průkaz. Místo peněz či jejich části si lze rovnou nechat proplatit složenky, které oskenujete a zašlete do společnosti. Po schválení půjčky vám složenky uhradí a pošlou vám potvrzení. Vy se tak nemusíte prakticky starat o nic jiného, než peníze vrátit včas.

Rychlá online půjčka je vhodná jak pro nové, tak pro stávající zákazníky, kteří si mohou půjčit stejnou či mnohem vyšší částku kdykoliv potřebují. Online formulář můžete odesílat ve dne i v noci a to i o svátcích. Půjčka je obratem schválena. Peníze vám vyplatí poté, co se otevřou banky.

Jak rychle je půjčka vyplacena zpravidla závisí na tom, u jakého bankovního ústavu máte účet vy a u jakého společnost. Ty mají zpravidla účty ve více bankách, aby mohli svým zákazníkům vyjít vstříc. Pokud je potřeba odeslat verifikační poplatek, je lepší a rychlejší interní převod, který trvá pár minut. Po ověření, že jste skutečně majitelem účtu vám je rychlá online půjčka vyplacena okamžitě. Nemusí to trvat déle než deset minut.

Pro prodloužení půjčky je potřeba uhradit poplatek za prodloužení. Obvykle je to 10-30% z půjčené částky. Záleží také na tom, na jak dlouho si ji chcete prodloužit. Lze to provést až 3 tak, aby byla půjčka nejpozději do jednoho roka vrácena.

Ohodnoťte tuto stránku