Skip to content

Home credit půjčka

Ohodnoťte tuto stránku

Informace – Home Credit půjčka

typ půjčky: Nebankovní spotřebitelský úvěr
výše půjčky: 10000 – 200000 Kč
výše úroku: od 9,9%
účel: bezúčelová, na cokoliv, na auto, na rekonstrukci
doba splatnosti: 48-84 měsíců
rychlost předání půjčky: do 3 dnů
zajištění bonity: bez ručitele, bez zástavy nemovitosti, bez doložení příjmů
určena pro: pro zaměstnané, pro ženy na mateřské dovolené, pro osvč
forma žádosti: přes internet, po telefonu, osobně

Pátráte po půjčce, která je spolehlivá, snadno získatelná a má férové podmínky či řadu výhod pro své klienty? Tyto parametry spolehlivě splňuje home credit půjčka, která vám nabídne až 200 000 korun s mimořádně výhodným úročením.

Co je home credit půjčka?

Homecredit půjčka je produktem české nebankovní společnosti, která je jedničkou na trhu v poskytování nebankovních úvěrů. Vlastní ji skupina PPF, která se posléze rozšířila i do dalších zemí Evropy a do Ruska. Půjčka home credit nabízí jednoduché podmínky pro získání půjčky. Těmi jsou věk od 18 let a pravidelný příjem. O půjčku si lze zažádat telefonicky, online či na pobočkách České pošty.

S půjčkou home credit si můžete pořídit nové auto, vyrazit na dovolenou nebo konsolidovat své menší půjčky do jediné. Půjčka je bezúčelová a tak je využití peněz čistě jen na vás. Vyplacení schválené půjčky probíhá převodem na účet, poštovní poukázkou nebo na přepážkách pošty. Stačí si vybrat variantu, která je vám nejbližší. Home Credit se snaží vyjít svým zákazníkům maximálně vstříc.

Splácet včas se u homecredit vyplatí

V případě, že svou půjčku u homecredit budete splácet včas, můžete dosáhnout na úrok ve výši 9,9%. Bonus v podobě vrácených splátek získáte po každých 6 uhrazených splátkách. Navíc získáte sjednání a vedení půjčky zdarma, díky tomu ušetříte další stovky korun oproti jiným nabídkám půjček. Být spolehlivým zákazníkem se rozhodně vyplatí. Využívat pak můžete i další produkty včetně konsolidace za maximálně výhodných podmínek.

Moderní metody umožní podepsat smlouvu i pomocí unikátního kódu v SMS zprávě, který je zákazníkovi doručen poté, co je vám půjčka schválena. Rovněž si můžete nechat smlouvu zaslat do emailu, kurýrem či poštou. Home Credit je léty prověřený a kvalitní poskytovatel půjček. Nevyžadují nesmyslné poplatky předem, půjčku můžete kdykoliv splatit předčasně bez sankcí. Společnost preferuje zodpovědné úvěrování a tak je potřeba zvážit, zda půjčku skutečně potřebujete. Půjčka není určena osobám bez příjmu a s exekucí. Naopak uspět mohou i ženy na mateřské a senioři pokud mohou alespoň minimální příjem. V porovnáni půjček se vyskytuje home credit na prvních místech co se týče výhodnosti, rychlosti a spolehlivosti ve vypláceni půjčky. Nízké úrokové sazby a rychlé schválení z ní dělají nejoblíbenější produkt na trhu.

Půjčka Home Credit v číslech

  • home credit se poskytuje od 10 000 do 200 000 Kč
  • splatnost až 84 měsíců
  • úrok 9,9%
  • vedení půjčky 0 Kč
  • sjednání půjčky 0 Kč
  • předčasné splacení 0 Kč za sankce
Ohodnoťte tuto stránku