Skip to content

Jaká je rychlá půjčka bez příjmu

Chcete poslat děti na tábor? Potřebujete nové pneu na auto a do toho se opozdila výplata? I tyto nepříjemnosti vyřešíte za pomoci krátkodobé půjčky. Rychlá půjčka bez příjmu je velmi žádaná. Důvod je zcela prostý. Není třeba se zdržovat sháněním potvrzení o příjmu. Lidé si půjčují v dnešní době prakticky na cokoliv a snadno dostupné půjčky berou jako standard.
Reklamní kampaně na rychlou půjčku na nás každý den vyskakují z letáků, internetových prohlížečů, z reklam v rádiích i v televizi. Denně je můžete vidět v těch nejatraktivnějších sledovacích časech. Nebankovní společnosti platí za tyto spoty statisíce. Důvod je jednoduchý. Tato investice se jim zkrátka vyplatí. Rychlá půjčka bez příjmu je poskytována pouze na krátkou dobu, má vysokou procentuální sazbu nákladů (RPSN).

Snadno dostupná rychlá půjčka bez příjmu není vždy výhra

Vzhledem ke snadné dostupnosti těchto půjček si mnozí neuvědomují, že i tuto půjčku je potřeba brát vážně a naberou si jich hned několik, následně nastane problém v okamžiku, kdy je potřeba je uhradit. Řada žadatelů se pak dostane do situace, kdy nejsou schopni půjčku splácet a jsou nuceni si vzít další půjčku. Pomalu, ale jistě se dostávají do dluhové pasti ze které je jen obtížná cesta ven. Rychlá půjčka bez příjmu tak není vždy výhra. Společnosti poskytující tento typ půjčky mají připraveny na své klienty různá lákadla.

Nejčastější lákadla rychlých půjček

Nejčastěji můžete vidět tyto informace:

Půjčíme vám bez nahlížení do registrů

Varováním by mělo být, že zatímco banka vám nepůjčí, tato společnost s tím problém nemá. Dle zákona o spotřebitelském zákoně musí každá společnost prověřit schopnost klienta splácet. V opačném případě může být půjčka prohlášena za neplatnou a klient vrací pouze jistinu. Pokud je rychlá půjčka bez příjmu, neznamená to, že nemusíte mít příjem. Naopak by vám nikdo bez schopnosti splácet neměl půjčku poskytnout.

Levná půjčka

Nebankovní společnosti často nevydělávají jen na samotné půjčce, ale ztíží vám například její úhradu s tím, že každou splátku vyžadují odeslat na jiný bankovní účet. Neuhradíte-li ji správně, klidně vám napaří pokutu. Pokud si nepřečtete podmínky půjčky předem, může se vám rychlá a levná půjčka značně prodražit.
Mikropůjčky se poskytují pouze na malou částku a také na pár dnů. Nabídka je pevně stanovena a bonita klienta ji nijak neovlivní. Mimo vysokých úroků jsou klientům účtovány poplatky za odložení splátky a již zmíněné prodlení splátky.
Rychlá půjčka bez příjmu je sice snadno dostupná, ale volte ji až jako poslední možnost. Velice snadno se totiž dostanete do dluhové pasti. V případě, že se pro tuto půjčku rozhodnete, tak nejprve porovnávejte jednotlivé parametry půjček. Na internetu najdete celou řadu bezplatných kalkulaček. Před podpisem si řádně pročtěte smlouvu, zajímejte se o všechny poplatky. Vhodnou variantou je půjčit si menší částku, než skutečně potřebujete. Každá stokoruna jsou méně znamená snížení úroků.

Ohodnoťte tuto stránku