Skip to content

Jaká je rychlá půjčka cofidis – recenze

Půjčka Cofidis je symbolem kvality jistoty již řadu let v Evropě i České republice. Rychlá půjčka cofidis recenze nám udává, jak snadno dostupné jsou půjčky pro zákazníky této společnosti. Požádat si o půjčku lze telefonicky, online i prostřednictvím široké sítě obchodních poboček.

Tato rychlá půjčka online má charakteristické podmínky jako ostatní nebankovní půjčky. Půjčit si můžete na vybavení bytu i na nábytek nebo osobní spotřebitelskou půjčku. Pro klienty, kteří požádají o půjčku s partnerem jsou připraveny zajímavé úrokové sazby než pro klienta, který je single.

Půjčka je oblíbená také jako revolvingový úvěr. To znamená, že vám po určitém počtu uhrazených splátek jejich část odeslána zpět na účet a vy tak čerpáte další úvěr, aniž by jste museli podepisovat novou smlouvu. Pokud o revolving zájem nemáte, je dobré o tom s předstihem věřitele informovat a písemně požádat o jeho zrušení. Uhradíte tak pouze zbylou část půjčky včetně úroků.

Rychlá půjčka cofidis recenze

Proč je rychlá půjčka cofidis recenze tak oblíbená? K vyřízení vám postačí dva doklady totožnosti a údaje o zaměstnavateli. Půjčka je spolehlivá a oblíbená. Úrokové sazby jsou nastaveny stejně jako v bance a tak ani klienti, které banka nepříjme, nepříjdou zkrátka. Půjčku lze použít účelově i neúčelově nebo také jako konsolidaci stávajících menších půjček.

Půjčka je bez poplatků

Další výhodou, kterou uvádí rychlá půjčka cofidis recenze, je naprostá absence poplatků. Půjčit si můžete bez platby za vedení úvěrového účtu, za vyplacení půjčky nebo za předčasné splacení. Ani korunu navíc nezaplatíte ani za mimořádnou splátku. Kdykoliv si tak vzpomenete, že chcete vyplatit peníze předem, nemusíte se bát pokuty.

Využít můžete produkty jako je partnerská či novomanželská půjčka a také účelové půjčky na vybavení bytu, auto či hotovostní půjčka. Půjčka ve výši od 20 000 do 90000 korun je dostupná pro všechny zaměstnané. Nesmíte být ve výpovědní lhůtě. Splácet lze až 52 měsíců.
U této půjčky nesmíte mít negativní záznam v registru dlužníků. Musíte mít vlastní účet a je potřeba uvést platné telefonní číslo.

Po zaslaní žádosti o půjčku vás kontaktuje pracovník společnosti, který s vámi projedná veškeré náležitosti k půjčce a zodpoví všechny vaše otázky. Rychlá půjčka cofidis recenze informuje, že je půjčka po podepsání smlouvy do 48 hodin vyplacena na váš účet.

I rychlá půjčka cofidis recenze nám jasně říká, že ne každá nabídka půjčky musí být hned výhodná. Je proto vhodné využívat online srovnání. Nebezpečné či podezřelé jsou i nabídky půjček, kde po vás nejsou požadovány žádné osobní údaje, podle kterých se dá posoudit vaše bonita. Vybírejte si půjčky od ověřených partnerů, jakým je třeba právě Cofidis.

Ohodnoťte tuto stránku