Skip to content

Jednoduché a přehledné srovnání nebankovních půjček

Na trhu existují desítky různých nebankovních půjček. Jak si vybrat tu pravou? Pomocí srovnání nebankovních půjček. Je univerzální, naprosto nezávazné a zdarma. Srovnávat lze půjčky rychle a jednoduše tak, aby jste si vybrali nejvýhodnější půjčku.

Srovnání nebankovních půjček zvládne každý

Umíte vybrat nebankovní půjčky? Srovnání vám práci usnadní a zvládne ho každý. Do speciální kalkulačky zadáte částku, kterou sháníte a také typ půjček, které chcete porovnat. Během pár sekund si můžete prohlédnout přehlednou nabídku půjček.

Obvykle jsou půjčky srovnány od nejvýhodnější nabídky po tu nejméně výhodnou. Jsou pouze od ověřených poskytovatelů půjček, nemusíte se tak bát, že by jste narazili na podvodníka. Podvodníků nabízející nebankovní půjčky je mnoho. Často požadují nesmyslné poplatky za poskytnutí půjčky předem nebo po vás nevyžadují žádné údaje pro posouzení bonity žadatele. Pokud vám půjčku dají, obvykle s přemrštěnými úroky.

Rychlé půjčky

Nebankovní srovnání půjček se hodí také pokud chcete vědět, která je nejlepší rychlá půjčka na účet. Rychlé půjčky jsou velmi oblíbené díky rychlému vyplacení a hlavně žádné administrativě. Celou půjčku si vyřídíte online v pohodlí svého domova.

Rychlé nebankovní půjčky srovnání vybere prakticky okamžitě. Vybrat si můžete z nabídky prvních půjček zdarma. Společnost vám poskytne první půjčku zdarma, pokud ji vrátíte v řádném termínu, bez prodloužení. Naopak s prodloužením o další termín tuto výhodu ztrácíte.

Vyjímkou jsou studentské půjčky. Ty jsou v částkách 1000 či 1 500 kč poskytovány zdarma studentům vždy. Stačí, aby byli držiteli studentské karty ISIC. Moderní půjčky zdarma jsou také pro ty, kdo umožní firmě čerpat informace ze zákaznického profilu na sociálních sítích.

Srovnání nebankovních půjček pomáhá zákazníkům ušetřit i tisíce korun na poplatcích a úrocích. V tabulce porovnávaných půjček nechybí informace o úrokových sazbách a také RPSN jednotlivých půjček. Podle toho hned víte, jak moc je půjčka výhodná nebo naopak ne.

Půjčovat si peníze můžete přímo v online srovnávači. Zvolený produkt si sjednáte pouhým stisknutím tlačítka, kdy budete převedeni na online formulář. Ten vyplníte a máte po starostech. Vyřízení půjčky nezabere více než dvě minuty. Pokud jste zvolili rychlou půjčku do výplaty, máte peníze na účtu téměr okamžitě. Podmínkou je mít platnou občanku, účet v bance vedený na své jméno a také minimálně 18 let.

Nebankovní půjčky – srovnání může využívat každý zájemce o půjčku zcela nezávazně a zdarma. Oblíbené jsou půjčky pro studenty, ženy na mateřské i důchodce. Nemusí totiž dokládat příjem a přesto si mohou bezproblémů půjčit. Řada zákazníků jsou rovněž začínající podnikatelé, kterým banka nepůjčí kvůli nemožnosti doložit daňové přiznání.

Ohodnoťte tuto stránku