Skip to content

Konsolidace půjček

Máte více půjček, kreditní karty a k tomu ještě kontokorent či leasing? Tíží vás měsíční splátky? Pak můžete využít konsolidace půjček. Ta spočívá ve sloučení všech půjček do jedné splátky tím, že vám společnost poskytne jednu velkou půjčku ze které se vyplatí malé dluhy. Vy následně hradíte jen malou splátku, sníží se úroky, ale prodlouží doba splácení.

Nebankovní konsolidace půjček šetří čas i peníze

Aby jste zjistili, zda se vám konsolidace vyplatí, je vám k dispozici konsolidace půjček kalkulačka. Na ní si snadno spočítáte, zda s konsolidací ušetříte nebo se vám naopak prodraží. Konsolidace půjček je určena výhradně těm zákazníkům, kteří své dluhy nemají po splatnosti déle než 30 dní.

V čem je výhodná konsolidace?

  • je rychle vyřízena
  • sloučíte si půjčku až do 300 000 Kč
  • konsolidace vám sníží splátky
  • ušetříte na úrocích

Chcete si sloučit půjčky, ale nevíte co konsolidace obnáší? Je potřeba mít k dispozici veškeré smlouvy o půjčkách, u některých společností musíte s předstihem požádat o předčasné splacení půjčky. Můžete si půjčit peníze nad rámec nebankovní konsolidace půjček. O tuto částku se vám půjčka navýší.

Vyřídit si konsolidaci zvládnete jednoduše. Stačí kontaktovat vybranou společnost, vyplnit online registrační formulář a mít k dispozici platný doklad totožnosti a číslo účtu. Po schválení konsolidace jsou peníze převedeny na účet uvedených společností. Ve výjimečných případech obdržíte peníze přímo na účet vy a půjčky si uhradíte sami.

Nebankovní konsolidace půjček obnáší poměrně složité papírování, ale rychlé vyřízení. Některé nebankovní společnosti vyžadují zástavu nemovitosti, kdy vám půjčí větší finanční obnos, který využijete dle svých potřeb, bez dokládání účelu použití peněz. Konsolidace pak lze provést stejně jako u půjčky určené přímo na konsolidaci. Vždy si spočítejte zda se vám vyplatí, kolik ušetříte a také zda zvládnete splácet tuto půjčku v případě, že si půjčíte peníze navíc. U bankovní konsolidace nesmíte mít záznam v registru dlužníků, u nebankovní záznam nevadí, ale je třeba dodržet termín splacení půjček. Konsolidaci nabízí celá řada nebankovních společností, především ty, které se zabývají poskytováním dlouhodobých spotřebitelských půjček. Pomáhají svým zákazníkům ušetřit, získáte výhodnější úročení. Není potřeba zakládat si nový účet v bance nebo někam jezdit podepisovat smlouvy. Vše vyřídíte z domova, případně zašlete smlouvy emailem, kurýrem či poštou. Konsolidace se hodí pro zaměstnané, seniory i OSVČ, kteří mají pravidelný příjem.

Ohodnoťte tuto stránku