Skip to content

Kredito24 půjčka

Ohodnoťte tuto stránku

Informace – Kredito24 půjčka

typ půjčky: SMS půjčka
výše půjčky: 1000– 15 000 Kč
výše úroku: od 150%
účel: bezúčelová, na cokoliv, do výplaty, před výplatou
doba splatnosti: 1-30 dní
rychlost předání půjčky: do 15 minut
zajištění bonity: bez ručitele, bez zástavy nemovitosti, bez doložení příjmů
určena pro: pro zaměstnané, pro ženy na mateřské dovolené, pro osvč, pro studenty
forma žádosti: on-line

Díky tomuto produktu si můžete půjčit peníze doslova za deset minut. Vyplníte dotazník, což vám zabere asi dvě minuty vašeho času a žádost odešlete ke schválení online. Kredito24 půjčka je pak schvalována okamžitě. Díky automatickému procesu schvalování tak ihned víte, zda vám bude půjčka vyplacena. Pokud ano, odešlete verifikační platbu 1 Kč ze svého účtu a peníze jsou vaše. Není nic snadnějšího. Půjčka kredito si u nás postupem času vybudovala velmi silnou uživatelskou základnu, díky jednoduchým podmínkám ji vyhledává celá řada zákazníků.

Jaké má půjčka podmínky:

  • věk od 18 let
  • přístup na internet
  • platná OP
  • Kredito 24 do 12 500 Kč

Kdy mi přijde vhod půjčka kredito 24?

Půjčka Kredito 24, je velmi moderním a pohodlným produktem. Patří pod německou společnost Kreditech, která využívá moderní automatizované systémy pro získávání a schvalování půjček. Nemusíte k žádosti o půjčku zasílat žádné doklady jako například potvrzení o příjmu. Při včasném vrácení získáte první půjčku bez poplatků a to až do 5000 kč se splatností třiceti dní, nepotřebujete ručitele nebo dokonce zástavu nemovitosti. Půjčka je neúčelová a pro její vyřízení nemusíte nikam chodit. Půjčka Kredito24 nabízí velmi transparentní a férové podmínky. Nečekejte zbytečné otázky či nesmyslné poplatky předem.

Mezi nevýhody, které Kredito24 má, jsou vyšší sazby RPSN a také nutnost zaslat ověřovací poplatek ve výši 1 Kč ze svého účtu, což celý proces zdržuje, pokud nemáte účet ve stejné bance jako společnost Kredito. Půjčka kredito patří mezi rychlé půjčky do výplaty, které vám pomohou překlenout krátkodobý nedostatek hotovosti. Jeho výhodou je rychlost vyplacení peněz, nemusíte tak čekat na výplatu a okamžitě si můžete půjčit peníze na nový mobil či na novou pračku.

Nebankovní půjčky mají výhodu rychlého posouzení a vysokého procenta schválených žádostí. Není totiž potřeba dokládat příjmy a nejsou brány v potaz záznamy v registrech dlužníků. Navíc není potřeba ručitel či spolužadatel a to ani v případě, že máte nízký příjem z hlediska pohledu banky. Kredito 24 je velmi oblíbená půjčka, velmi vyhledávaná. Nemusíte nikam jezdit pro podpis smlouvy a v případě řádného vrácení si můžete půjčit další peníze. Splátku stačí uhradit na účet společnosti pod variabilním symbolem, který je uvedený na faktuře, kterou obdržíte po vyplacení půjčky na váš účet. Půjčka není vázána na účel použití, takže ji můžete použít na cokoliv si vzpomenete. Klidně můžete peníze vrátit druhý den nebo také za měsíc. Prodloužení je naopak umožněna po uhrazení poplatku za prodloužení, který činí 10% z částky.

Ohodnoťte tuto stránku