Skip to content

Moderní půjčky ihned na ruku

Doba se mění a s ní i typy půjček a možnosti jejich vyřízení. Postupně jsou půjčky ihned na ruku nahrazovány modernějšími a flexibilními produkty. Přesto se stále jedná o oblíbený produkt.
Typickými příklady, kdy si půjčky ihned na ruku sjednáváme, je nezaplacené inkaso, neodeslaná splátka nebo termín pro zaplacení stravného. Vždy nám hrozí penále nebo omezení služby. Pokud i vy máte podobný problém, jistě také uvažujete o půjčce. Vždy však jednejte s čistou hlavou a o půjčce přemýšlejte.

Snadno dostupné, ale drahé půjčky ihned na ruku

V okamžiku, kdy se rozhodnete pro půjčku, je potřeba nad ní uvažovat. Půjčky ihned na ruku jsou dostupné pro žadatele s minimálním příjmem i záznamem v registru dlužníků. Na druhou stranu jsou velmi drahé. Každá půjčená částka znamená vrátit půjčenou částku o 20 – 50% z půjčené částky za úroky. Všechny společnosti, které poskytují tyto půjčky, jsou maximálně diskrétní.

Získat peníze v hotovosti není problém

Získat peníze v hotovosti a rychle není takový problém, jak si mnozí myslí. Ne každý má možnost půjčit si peníze od známých a přátel. Půjčky ihned na ruku umožní si půjčit částky do 100 000 Kč. Peníze vám doručí obchodní zástupce až domů na základě telefonické nebo online žádosti. K těmto půjčkám nepotřebujete zpravidla ručení třetí osobou ani zástavu v podobě nemovitosti.
V okamžiku, kdy se dostanete do situace, kdy jsou potřeba peníze, často jednáte pod tlakem. Proto si půjčku rozmyslete. Zákon vám umožňuje vzít si až 14 dní na rozmyšlenou, aniž by poskytovatel změnil podmínky, které vám prve nabídl. Peníze vám jsou vyplaceny oproti podpisu smlouvy, ta bývá většinou krátká a přehledná, aby se klient nezdržoval při jejím čtení. Způsob a harmonogram vrácení splátek má pak každá společnost nastaven jinak. Půjčka na ruku je produkt nebankovní. Banky peníze na ruku nevyplácí.
Ačkoliv se jedná o produkt snadno dostupný, mějte se na pozoru a zvažte, zda je nutné si půjčovat. Vezměte v potaz vaši finanční situaci, výši příjmu v poměru ke splátkám. Jakmile nebudete mít z čeho splácet, čekají na vás nejrůznější pokuty a sankce.

Ohodnoťte tuto stránku