Skip to content

Nebankovní hypotéka

Jak řešit situaci, kdy potřebujete nutně bydlet a mamka vám nepůjčí? Pomoci může americká nebankovní hypotéka a to i s financováním jiných náležitostí než je nové bydlení. Peníze můžete využít mimo jiné na rekonstrukci, konsolidaci nebo například na vyplacení exekuce.

Kdy se hodí využít nebankovní hypotéka?

Tento produkt využijete zejména ve chvíli, kdy vám banka nemůže poskytnout potřebný finanční obnos, jste vedeni jako problémový klient. Nebankovní hypotéka vyžaduje několik dokumentů týkající se nemovitosti, kterou se za půjčku zaručíte, dva platné doklady totožnosti. Výhodou nebankovní hypotéky je to, že nejsou prohlíženy registry, nevadí exekuce. Naopak existuje celá řada společností, které se na vyplácení exekucí přímo zaměřují. Je však potřeba vybrat si ověřenou společnost, která vám dá jasnou a přehlednou smlouvu bez skrytých doložek. Mějte na paměti, že jste se zaručili vlastní nemovitostí a při absenci několika splátek můžete o danou nemovitost přijít.

Jaké jsou parametry nebankovní hypotéky?

  • nebankovní hypotéka má jednoduché podmínky
  • je potřeba ručit nemovitostí
  • potřebujete dva doklady totožnosti
  • je vhodná i pro problémové klienty s exekucí
  • půjčit si můžete 50% z hodnoty nemovitosti
  • splácet můžete až 30 let

I nebankovní hypotéka může být výhodná

Ano, není potřeba se obávat závratných úrokových sazeb a nesmyslných poplatků předem. Naopak nebankovní hypotéka může být velmi levná, lze ji kdykoliv splatit předčasně. Využíváte ji na konsolidaci? Pak je možné zapůjčit si peníze nad rámec této konsolidace. S výběrem vhodného produktu mohou pomoci i online srovnávače, které se specializují jak na půjčky, tak na hypotéční úvěry a americké hypotéky.

Nebankovní hypotéky využívají především klienti, kterým nepůjčí banky nebo z banky půjčku nechtějí. Není zde fixační období úroků, naopak můžete kdykoliv vložit mimořádnou splátku a úrokové sazby jsou stejné po celou dobu splácení. Také vyřízení americké hypotéky je mnohem rychlejší oproti klasickému hypotéčnímu martýriu v bance. Můžete si zažádat online a hned víte, zda vám bude půjčka schválena či nikoliv. Nejdůležitější je mít odhad ceny nemovitosti, který často zaplatí na své náklady nebankovní společnost u které si půjčujete. Poté co odešlete smlouvu ke schválené hypotéce, vám jsou peníze vyplaceny do 48 hodin. Nemusíte dokládat, na co peníze použijete, což je pro mnoho klientů právě ten důvod, proč si půjčují zrovna tímto způsobem. Nejste vázáni na účel použití. Můžete odjet na dovolenou, jazykový pobyt nebo zrekonstruovat byt po babičce.

Ohodnoťte tuto stránku