Skip to content

Nebankovní půjčka

Zbavit se můžete jednou provždy mnoha půjček za pomoci nebankovní konsolidace půjček. Máte-li více půjček najednou, jistě platíte vysoké splátky, o úrocích ani nemluvě. Díky konsolidaci budete hradit jen jednu splátku, sníží se vám úroky i výše samotné splátky.

Výhodná nebankovní půjčka

Potřebujete si půjčit peníze? Nebankovní půjčka vám jistě přijde vhod zejména pokud si nemůžete z nějakého důvodu půjčit v bance. Bez složité administrativy a zbytečných průtahů si můžete půjčit, kolik se vám hodí, v závislosti na vašich příjmech a typu půjčky.

Pro ty, kdo na půjčku spěchají a potřebují jen malou hotovost, se hodí rychlá nebankovní půjčka. Půjčit si mohou sice jen menší částky do 10 000 Kč, ale i ty jsou velmi vyhledávané. Hodí se na nečekané výdaje, úhradu dovolené, zaplacení škod po vytopení sousedů poté co vám praskne hadice od pračky, a další výdaje více či méně důležité. Jde však pouze o krátkodobou finanční rezervu, která je potřeba vrátit do třiceti dní.

Typy nebankovních půjček:

  • rychlá nebankovní půjčka
  • dlouhodobá půjčka účelová
  • dlouhodobá půjčka neúčelová
  • půjčka na konsolidaci

Nebojte se konsolidace

Pro získání nižších splátek se nehodí rychlá půjčka, ale naopak dlouhodobá půjčka, která umožní nebankovní konsolidace půjček. Zpravidla je potřeba mít k dispozici nemovitost, kterou se za půjčku zaručíte. Není nutné dokládat příjmy, nevadí záznam v registru dlužníků. Je potřeba mít platné doklady totožnosti, dokumenty k dané nemovitosti. Ta nesmí být v nijak dezolátním stavu, rozhoduje hodnota ceny nemovitosti, kdy si můžete půjčit až 50%. Jedná se o takzvanou americkou hypotéku.

Bezpečná nebankovní půjčka?

Chcete si vzít nebankovní půjčku na nákupy či konsolidaci, ale máte strach, že narazíte na nepoctivé jednání? Nebankovní půjčka může být velmi výhodná. Nejlepším řešením je využít nezávislé online srovnání, které vám ukáže výhradně ověřené a spolehlivé firmy, které nabízí nebankovní půjčky typu rychlá nebankovní půjčka nebo naopak dlouhodobá půjčka.

Aby jste měli jistotu, že si půjčujete bezpečnou půjčku, vybírejte si takovou, o které získáte podrobné informace, najdete na ni dostatek recenzí na internetu, její jméno nefiguruje na černých listinách. Spolehlivá půjčka se obejde bez poplatku předem, můžete si přečíst v klidu podmínky smlouvy a veškeré její náležitosti předem. Solidní společnost má webové stránky s veškerými informacemi, nechybí IČ a veškeré kontaktní údaje, případně bezplatná zákaznická linka.

Ohodnoťte tuto stránku