Skip to content

Provident půjčka

Ohodnoťte tuto stránku

Informace – Provident půjčka

typ půjčky: nebankovní spotřebitelský úvěr
výše půjčky: 2000 – 80 000 Kč
výše úroku: od 49%
účel: na cokoliv, bezúčelová, na auto, na rekonstrukci, před výplatou
doba splatnosti: 45-100 týdnů
rychlost předání půjčky: do 13 dní
zajištění bonity: bez ručitele, bez registru, bez zástavy nemovitosti
určena pro: pro zaměstnané, pro ženy na mateřské dovolené, pro osvč, pro důchodce, pro problémové klienty, pro každého
forma žádosti: online, po telefonu, přes telefon

Provident hotovostní půjčka

Půjčka Provident je dobré řešení i pro zákazníky, kteří si potřebují půjčit a nemají vlastní účet v bance. K dispozici je půjčkav hotovosti,kdy dostanete peníze u vás doma na ruku, případně si můžete půjčku sjednat online a nechat si ji vyplatit na účet. Úroková sazba začíná již na 49% a splatnost půjčky je 45-100 týdnů.

Provident půjčka je určena pro zaměstnané i pro ženy na mateřské dovolené. Není potřeba dokládat výši příjmu. Stačí mít k dispozici platný doklad totožnosti, doklady o příjmu jako je pracovní smlouva nebo rozhodnutí o přiznání dávky.

Jak si požádat o půjčku

Provident si můžete sjednat online přes internet, kdy vyplníte jednoduchý dotazník nebo zavoláním na zákaznickou linku, která je pro bezplatná. Peníze vám pak donese obchodní zástupce nebo si je necháte vyplatit převodem na účet. Peníze vám převedou do 13 dní. Pokud zvolíte variantu obchodního zástupce, peníze vám doručí i o víkendu, do 48 hodin od podání žádosti. V případě potřeby vám zodpoví všechny vaše otázky. Půjčku splácíte v dohodnutém termínu obchodnímu zástupci, který se o vás stará po celou dobu trvání půjčky.

Půjčka provident v hotovosti

Půjčka má celou řadu výhod. Nejenže nedokládáte příjem, je vhodná i pro problémové klienty, navíc nepotřebujete mít účet nebo odesílat obvyklý verifikační poplatek 1 Kč jako je tomu u rychlých půjček.

Na co se hodí půjčka Provident

Tento typ půjčky můžete využívat na cokoliv právě potřebujete. Můžete si nakoupit vybavení bytu, výbavičku pro dítě, zrekonstruovat koupelnu nebo ji lze použít na auto. Na co půjčku využijete je čistě jen na vašem uvážení. Vždy je podstatné splácet půjčku v termínu, případně je možné si splátky předplatit o několik týdnů dopředu. Předčasné splacení půjčky je bez poplatků.

Ohodnoťte tuto stránku