Skip to content

První rychlá půjčka zdarma

Potřebujete vyřešit rychle svou finanční situaci? V nebankovním sektoru můžete využít rychlou půjčku do výplaty, zvanou také jako mikropůjčka. Princip této půjčky spočívá v tom, že si můžete půjčit menší finanční obnos, zpravidla částky do dvanácti tisíc korun jen  na několik málo dní. Doba splatnosti je maximálně 45 dní. Vy však můžete využít jeden důležitý bonus a to je rychlá půjčka zdarma.  U této půjčky zdarma vám však poskytnou maximálně 8 000 korun na třicet dní.

Co je první rychlá půjčka zdarma?

Nabídka půjčky pro nové zákazníky první rychlá půjčka zdarma je velmi oblíbená. Půjčíte si až 8 000 korun na třicet dní zdarma. Nezaplatíte žádné úroky ani poplatek za půjčení v případě, že je půjčka vrácena v řádném termínu. Pokud si požádáte o prodloužení půjčky, ztratíte výhodu první půjčky zdarma a vrátíte ji v plné výši včetně všech poplatků za půjčení.

Co potřebuji k vyřízení půjčky?

K vyřízení rychlé půjčky zdarma je potřeba provést registraci na webových stránkách společnosti, vybrat si výši půjčky a dobu splacení, požádat o půjčku. Půjčka je bez dokládání příjmů, bez náhledu do registru. Vyřízení je přitom velmi snadné. Musíte splnit tyto podmínky:

  • první rychlá půjčka zdarma pro osoby starší 18 let
  • je potřeba mít platný op
  • musíte být vlastníkem účtu v bance
  • je vhodné mít vlastní funkční telefon
  • nepůjčí vám s exekucemi či návrhem na insolvenci

Samotné vyřízení přitom netrvá déle než jednu hodinu. Po odeslání žádosti o půjčku a verifikačního poplatku vám jsou peníze odeslány obratem na váš účet. Celý proces přitom může být vyřízen v řádu jen několika málo minut.  Po odeslání žádosti o půjčku, je potřeba odeslat poplatek pro ověření vlastníka účtu ve výši 1 kč, poté vás zkontaktuje operátor. Někde je ještě potřeba nahrát a odeslat kopii občanského průkazu z obou stran. Poté vám jsou odeslány peníze na váš účet.

Rychlá půjčka zdarma pro ženy na mateřské

Do situace, kdy potřebují peníze na novou výbavičku, kočárek či postýlku, se často dostávají i ženy na mateřské. Ta bohužel není nijak vysoká a pořízení kvalitních věcí pro dítě stojí značné peníze. I zde je vhodným řešením první rychlá půjčka zdarma, díky nulovým poplatkům tak tyto ženy značně ušetří a navíc nemusí čekat s nákupem vybavení až na připsání mateřské na účet. Nakupovat mohou hned a výhodně, protože jde o bezúčelovou půjčku. Nikoho tudíž nebude zajímat, za co byly peníze utraceny. Těchto výhod nevyužívají jen ženy na MD, ale často i studenti nebo začínající podnikatelé. Není potřeba dokládat příjem a proto jsou peníze velmi snadno dostupné široké škále zákazníků, kteří splní podmínky pro získání půjčky. První půjčka je určena i pro studenty a ženy na mateřské, kteří o půjčku žádají poprvé. Stačí se zaregistrovat na stránkách společnosti, vybrat si výši půjčky.

Jak půjčku splatím?

Vrátit tuto rychlou půjčku zdarma můžete od 15 do 30 dní. Vrací se celá půjčená částka v jedné splátce. Peníze jednoduše odešlete na účet, ze kterého vám byla půjčka odeslána. Nesmíte zapomenout na variabilní symbol, bez toho nebude platba přiřazena k vašemu účtu. Tato půjčka je pouze krátkodobá, nedá se tedy využít jako běžná spotřebitelská půjčka se splátkovým kalendářem. Pokud nezvládnete půjčku vrátit včas, musíte uhradit poplatek za prodloužení ve výši až 30% z půjčené částky. Obratem vám půjčku prodlouží o dalších třicet dní. Obdobou této rychlé půjčky v bance je kontokorent, který můžete vrátit do jednoho roku. Je však složitější a zdlouhavější jeho vyřízení a ne každému zákazníkovi je schválen.  Musíte splnit řadu podmínek stejně jako u bankovního klasického úvěru.

 

První rychlá půjčka zdarma
4.36 za 14 hodnocení