Skip to content

Půjčka bez doložení příjmů na ruku má svá úskalí

Sháníte peníze na mimořádné výdaje nebo jste nevyšli s výplatou? Nemáte účet, kam byste si mohli nechat zaslat online půjčku? Důvodů, proč je půjčka bez doložení příjmů na ruku tak oblíbená, je celá řada. Ačkoliv je to mimořádně oblíbený produkt, přináší sebou některá úskalí.

Dnes existuje mnoho způsobů, jak si půjčit peníze. Navíc nemusíte ani opustit zdi svého bytu. Pohodlně si o půjčku zažádáte a v dohodnutém termínu vám je donese obchodní zástupce až domů. Stačí pak podepsat smlouvu a převzít hotovost. Tyto půjčky jsou pro poskytovatele poměrně bezpečné, nemusí složitě ověřovat totožnost, jejich pracovníci jednají s klientem na přímo. Půjčit si je možné i desítky tisíc.

Půjčka bez doložení příjmů na ruku a její vlastnosti

U půjčky bez doložení příjmů na ruku můžete očekávat tyto vlastnosti:

  • jednoduchá žádost
  • peníze na ruku až domů
  • vyřízení do 48 hodin
  • přehledná a jednoduchá smlouva o úvěru
  • splátku hradíte do rukou obchodního zástupce
  • po několika řádně uhrazených splátkách možnost navýšení půjčky

Jednoduchá žádost

Půjčka bez doložení příjmů na ruku a její vlastnosti je charakteristická jednoduchou žádostí. Stačí vyplnit krátký kontaktní formulář nebo si o ni můžete požádat telefonicky. Výše půjčky závisí na vašem výběru. Některé společnosti požadují splácení úvěru do rukou obchodního zástupce, další zase na účet. Někde se splácí 1x týdně, někde 1x měsíčně a jinde musíte půjčku vrátit během 2-3 splátek celou.

Peníze na ruku až domů

Získat hotovost na ruku je pro některé dlužníky podstatné. Mají-li zablokovaný účet nebo nechtějí dokládat své příjmy, pak je pro ně půjčka bez doložení příjmů na ruku nejlepším řešením. Smlouva o půjčce na ruku podléhá svým obsahem mlčenlivosti, jedná se čistě o dohodu dvou stran. Půjčit si tak mohou i žadatelé v exekuci, osoby s nízkým příjmem, atd.

Vysoký úrok

Jedním z úskalí tohoto typu půjčky je vysoký úrok. Společnosti si za tuto službu účtují 20-50% a často bohužel i více procent navíc. Podle výše půjčky a sjednané délky jejího trvání se odvíjí jednotlivé splátky. Ke sjednání půjčky vám postačí pouze občanský průkaz, případně další dokument o ověření adresy, například smlouva o dodávce energií či účet za telefon.

Ohodnoťte tuto stránku