Skip to content

Půjčka ihned na bankovní účet pro každého

Jednou za čas se snad každý z nás dostane do situace, kdy výdaje převyšují příjmy a jakmile přijde nečekaný výdaj nebo se opozdí výplata nezbývá nic jiného, než si půjčit. Ne vždy si je možné půjčit od přátel či rodiny a nebo v bance. Ty navíc produkty jako půjčka ihned na bankovní účet neposkytují. Za tímto účelem byly vymyšleny nebankovní krátkodobé půjčky.

Půjčka ihned na bankovní účet

Stejně jako jiné půjčky, i půjčka ihned na bankovní účet má celou řadu výhod a nevýhod. Její první výhodou je rychlost, s jakou své půjčené peníze obdržíte. Peníze můžete mít na svém účtu skutečně za pár minut. Půjčka je v drtivé většině poskytovány i méně bonitním žadatelům se záznamem v registru dlužníků i nízkým příjmem. Je vhodným finančním produktem pro začínající podnikatele, rodiče na mateřské i studenty či seniory. Půjčky jsou sjednávány přes internet, proto nemusíte nikam chodit. Důležitá je možnost flexibilního nastavení půjčky, kdy si sami spočítáte částku, sumu kterou musíte vrátit i splátku. Přizpůsobíte ji tak svým finančním možnostem.
Tato půjčka má však i řadu nevýhod:

  • vyšší sazba RPSN
  • nutnost mít přístup na internet
  • pro majitele vlastního bankovního účtu v ČR
  • pro občany ČR
  • pouze nižší částky

Co je potřeba doložit pro získání půjčky?

Půjkča ihned na bankovní účet není nijak náročná na vyřízení. Potřebujete k tomu jen nepatrné množství dokumentů, čímž se liší od bankovních půjček. K získání půjčky musíte doložit občanský průkaz, informace o výši příjmu, případně doložit vlastnictví příjmu odesláním 1 Kč. Máte-li účet ve stejné bance, celý proces netrvá déle než pár hodin. Mimo bankovní převody trvají déle. Výhodou je, že není třeba dokládat potvrzení o příjmu nebo podepisovat složité smlouvy. O půjčku si může požádat každý uživatel starší 18 let.
Tato půjčka je vhodná pro ty, kdo hledají nižší částku a nemohou si dovolit žádat o půjčku v bance. Při sjednávání půjčky je potřeba zvážit, zda ji skutečně potřebujete. V některých situacích je zcela zbytečná, například při nákupu nepotřebné elektroniky nebo vánočních dárků.

Ohodnoťte tuto stránku