Skip to content

Rychlá nebankovní půjčka má široké využití

Dovolená se blíží, ale nepřišla vám výplata? Zachránit vás může rychlá nebankovní půjčka. Pokud vám postačí menší částky do 10 000 korun, je půjčka vhodná pro vás. Nemuíste dokládat příjem, ani složitě vysvětlovat, zda studujete a jak dlouho. Prostě si vyplníte online formulář a počkáte na schválení půjčky. Poté máte k dispozici požadovanou částku. Peníze vám příjdou v plné částce, poplatek za půjčku zaplatíte až při jejím vrácení.

Rychlé nebankovní půjčky se hodí především v situacích, kdy vým pochybí peníze zpravidla pár dní před výplatou. Není přitom důležité, kolik si vyděláte. Aby vám půjčku schválili, nesmíte být v insolvenci nebo exekuci.

Rychlé nebankovní půjčky na účet

Pokud potřebujete peníze okamžitě, pomocí rychlé nebankovní půjčky dostanete peníze na účet téměř okamžitě. Srovnání půjček vám nejen pomůže ušetřit peníze, ale snadno zjistíte, od koho si lze půjčit, jakou částku a za jakých podmínek. Srovnání je zdarma a naprosto nezávazné. Pokud si půjčku nevyberete, nic se neděje.

Podmínky pro získání půjčky

  • Půjčit si mohou osoby starší 18 let
  • Stabilní příjem
  • Vlastní účet
  • Trvalé bydliště v ČR

Půjčit si není nic špatného, pokud si nepůjčujete neustále na jakoukoliv drobnost. Rychlé nebankovní půjčky vám naopak mohou pomoci, když potřebujete něco nečekaně zaplatit. I když jde o menší částky, zpravidla často zákazníkům pomohou, zejména pokud nemají finanční rezervu.

Výhodou je obrovská rychlost, s jako peníze můžete mít k dispozici na svém účtu. Schválení žádosti a vyplacení půjčky nemusí trvat déle než 10 minut. Výhodou je mít účet ve stejné bance jako společnost u které si půjčujete.

Jak sjednat rychlou půjčku

K získání rychlé nebankovní půjčky máte dvě možnosti. První je požádat si pomocí online formuláře, druhou odeslat sms zprávu. Obojí je rychlé a snadné. Online půjčka má výhodu první půjčky zdarma pro nové zákazníky.

Stačí vyplnit jednoduchý formulář, do kterého uvedete, o jakou částku máte zájem, na kolik dní. Poté zadáte osobní údaje, včetně rodného čísla, čísla dokladu a čísla účtu. Účet musí být veden na vaše jméno. Často je potřeba jej ověřit odesláním verifikačního poplatku ve výši 1 kč.

Sms půjčka

Ještě jednodušší, bez nutnosti připojovat se k internetu je sms rychlá nebankovní půjčka. Stačí napsat sms zprávu, která musí mít předepsaný formát. Ten naleznete na webových stránkách dodavatele. Obecně jde o základní informace k vaší osobě jako částka, lhůta pro vrácení peněz a osobní údaje, číslo účtu. Po odeslání sms zprávy dojde ke schválení půjčky a jejímu vyplacení. Peníze vrátíte v daném terminu podle platebních pokynů, které vám zašlou emailem.

Ohodnoťte tuto stránku