Skip to content

Rychlá půjčka na účet je velmi žádaná

Žít bez peněz není pro nikoho snadné a mnoho lidí touží po krásných nových věcech, si pořídí hned a bez zbytečného čekání. Stále více lidí si proto sjednává půjčku přes internet, kterou poskytují nebankovní společnosti. Víme, proč je rychlá půjčka na účet tak žádaná.

Rychlé vyřízení

Jedním z důvodů, proč je rychlá půjčka na účet tak vyhledávaným produktem, je rychlé vyřízení. Pokud si o půjčku požádáte v pracovních dnech, obdržíte peníze do hodiny. O půjčku lze požádat bez nutnosti dokládat příjem, což ještě dobu vyřízení zkrátí.

Nabídky z každé strany

Nabídky půjček na nás doslova skáčou z každé strany. Zapnete televizi, pustíte rádio nebo internet a okamžitě můžete vidět nejrůznější nabídky. Poskytovatelé půjček velice často inzerují v lokálních novinách, hází letáky do schránek. Rychlá půjčka na účet je tak propagována skutečně ve velkém. V zákaznících často vzbuzují reklamy dojem, že se bez ní neobejdou.

Půjčit si lze již od 1000 Kč

Velkým lákadlem posledních let je rychlá půjčka také kvůli tomu, že si můžete půjčit i skutečně malé částky a to od 1 000 Kč. Tuto malou půjčku využijete v okamžiku, kdy zbývá pár dní do výplaty a v peněžence nemáte ani korunu na nezbytné výdaje. Půjčku si sjednáte jednoduše přes internet.

Splácení je jednodušší než šetření

Důvodem, proč si lidé půjčují stále více peněz, je fakt, že splácení je mnohem jednodušší než si peníze na danou věc našetřit. Díky nárůstu příjmů si také rodiny mohou dovolit splátky, aniž by jim peníze chyběly. Počítejte však s tím, že rychlá půjčka na účet uspokojí pouze krátkodobé potřeby.

Zadlužujeme se velmi rychle

Češi si na život na dluh zvykli poměrně rychle. Zadluženost českých domácností není tak vysoká jako v jiných zemích EU, přesto dluhy rok od roku stoupají. Většině lidí připadá čerpání půjčky naprosto normální a prakticky si život bez ní už neumí představit. Nejvíce si půjčují mladí lidé a rodiny s dětmi nejvíce využívají rychlou půjčku před Vánocemi a v době dovolených. Nutno však podotknout, že je to spíše nešťastná volba. Obecně bychom si měli půjčovat pouze na věci a služby, které svým charakterem mají delšího trvání než je splatnost půjčky.

Ohodnoťte tuto stránku