Skip to content

Rychlá půjčka online

Rozmanitá nabídka bankovních a především nebankovních půjček nám dává široké možnosti výběru. Pokud chcete peníze rychle, nabízí se rychlá půjčka online. Jde o půjčky, kdy peníze získáte na účet klidně za deset minut. Stačí podat a vyplnit žádost, která je schválena automaticky. Po jejím schválení následuje okamžitě vyplacení.

Chybí vám peníze pár dní před výplatou?

Rychlá půjčka do výplaty narůstá na oblíbenosti. Lidem se líbí možnost okamžité půjčky s vyřízením na jeden osobní doklad. Nemusí se dojíždět nikam pro podpis smlouvy a při žádosti o půjčku ihned víte, kolik si můžete půjčit a kolik vrátíte. Předejdete tak překvapení v podobě nečekaných poplatků za poskytnutí půjčky. Rychlost vyřízení půjčky je však vykoupena vysokou úrokovou sazbou, kdy RPSN mnohdy dosahuje tisícové procentuální hodnoty. Ani tento fakt nezmění rostoucí oblibu těchto půjček.

Co je potřeba, aby byla rychlá půjčka online schválena?

Ke schválení rychlé půjčky online musíte splnit následující podmínky:

  • věk nad 18 let
  • vlastní bankovní účet
  • občanství a trvalý pobyt ČR
  • jakýkoliv příjem
  • některé rychlé půjčky do výplaty vyžadují ověřit účet, takže je potřeba mít 1 kč na účtu
  • nepůjčí vám s exekucí či pokud jste v úpadku
  • nepůjčí vám pokud máte nesplacenou půjčku z minula
  • dále musíte mít platnou občanku, pas nebo řidičský průkaz pro ověření totožnosti

Pro koho je vhodná rychlá půjčka do výplaty?

Nebankovní půjčky mají svou specifickou oblast příznivců sestávající převážně z řad žen na mateřské, studentů, ale i nezaměstnaných nebo začínajících podnikatelů. Jejich společné znaky jsou převážně nízké příjmy, záznam v registru dlužníků. O rychlou půjčku do výplaty tak mohou s přehledem požádat všichni tito výše jmenovaní. Pokud nemáte exekuci a patříte mezi tyto lidi, klidně si o půjčku zažádejte. Půjčky mají vysokou průchodnost. V případě, že nejste příliš zadlužení, peníze získáte takřka obratem na svůj účet.

Kdy se rychlé půjčky online nevyplatí?

Chcete-li si půjčit na delší časové období nebo vyšší částky je lepší vzít si klasickou spotřebitelskou půjčku, kdy splátky hradíte měsíčně po dobu několika let. Krátkodobá rychlá půjčka online je pro tento případ produkt zcela nevhodný. Splatit ji totiž musíte do měsíce a půjčit si můžete maximálně 12 000 korun. Zapomeňte také na půjčku pokudmáte nějakou nesplacenou z dřívější doby, pokud je na vás uvalena exekuce nebo chcete požádat o insolvenci. Pro tyto případy je nabídka půjček zcela odlišná. Zpravidla je vyžadováno ručení nemovitostí. U těchto rychlých půjček neručíte nemovitostí, nemusíte mít ručitele a ani spolužadatele. Půjčit si je bezpečné a velmi diskrétní.

Na jaké účely lze tuto půjčku využít?

Rychlou půjčku do výplaty můžete používat bez toho, aniž by jste dokazovali, za co jste peníze utratili. Slouží nejen k úhradě složenek, doplnění financí před výplatou, ale hodí se i studentům na úhradu školného či ubytování. Problém nenastane ani v případě, že za peníze odjedete na dovolenou. Pokud peníze vrátíte včas v dohodnutém termínu, můžete si půjčit vyšší částku. První půjčky jsou poskytovány většinou do určité částky zdarma, aby přivedly nové zákazníky. Pokud tuto nabídku nechcete využít, nic vám nebrání v tom, neuzavírat novou smlouvu o půjčce.

Chytrá a spolehlivá půjčka

Potřebujete-li si půjčit, je rychlá půjčka online perfektním produktem. Požádat si totiž můžete nejen prostřednictvím internetu, ale i pomocí sms zprávy. Smlouva o půjčce je vždy stručná, jasná a přehledná. Vždy víte, kolik zaplatíte, vidíte veškeré poplatky spojené s půjčkou.

Rychlá půjčka online
4.38 za 13 hodnocení