Skip to content

Rychlá SMS půjčka

Půjčit si peníze je v dnešní době záležitostí pár minut až dní. Zejména u nebankovních půjček do výplaty je půjčka schválena a vyplacena za několik málo minut. Rychlá sms půjčka je výborný nástroj pro řešení nečekaných finančních vydání. Zalepíte s ní díru v rodinném rozpočtu za pár minut.

Stále populárnější rychlá půjčka na účet

Půjčit si přitom můžete jen několik málo tisíc korun. Obliba těchto půjček však stále vzrůstá. Proč?

  • rychlé půjčky na účet nedokládáte příjmy
  • není nahlíženo do registrů dlužníků
  • nevybírají se poplatky předem
  • nemusíte shánět ručitele
  • nedokládáte příjmy
  • obejdete se i bez zástavy nemovitosti
  • jedna sms a půjčka je vaše

Rychlou sms půjčku přitom vyřídíte odesláním jediné sms zprávy ve formátu, který najdete předepsaný na stránkách společnosti, u které o půjčku žádáte. Pamatujte na to, že půjčky schvaluje robot a je potřeba tvar sms žádosti o půjčku dodržet. V opačném případě je vám ihned zamítnuta a vy musíte počkat i několik měsíců, než můžete požádat o půjčku znova. V sms zprávě obvykle musí být uvedeno jméno, příjmení, adresa, číslo op, rodné číslo, číslo účtu, tel, výše částky a doba, za kterou peníze vrátíte.
Po odeslání půjčky vám je ihned schválena. Vy ještě získání půjčky potvrdíte esemeskou, ve které souhlasíte s obchodními podmínkami. Obratem vám jsou odeslány peníze. Neznám rychlejší způsob vyřízení půjčky. Podmínky jsou jednoduché a přehledné.

Peníze na účet během hodiny

Nastala-li u vás situace, že musíte koupit novou pračku, ledničku nebo nechat opravit auto, rychlá půjčka na účet vám s tím pomůže. Půjčku získá každý, kdo je starší 18 let, má vlastní účet, funkční telefon a platné doklady totožnosti. Dále musí splnit podmínky, kdy má trvalý pobyt na území ČR a jakýkoliv příjem.
Příjmy se u těchto rychlých půjček dokládají pouze ve vyjímečných případech. Často jde o situace, kdy máte uveden moc nízký či naopak moc vysoký příjem.
Půjčky jsou vhodné pro zaměstnance i ve zkušební lhůtě, také pro studenty. Oblíbené jsou i mezi skupinami podnikatelů a rodičů pečující o děti v domácnosti.

Rychlá sms půjčka bez dokládání účelu

Půjčit si můžete na cokoliv. U rychlé sms půjčky nedokládáte na co jste peníze použili. Můžete tak uhradit složenky, opravy či nákup spotřebičů, ale i dovolenou, dárky na Vánoce či k výročí. Fantazii, za co peníze utratíte se meze nekladou. Důležité je si uvědomit, zda půjčku opravdu potřebujete. Nemělo by se stát, že po jejím uhrazení vám budou chybět další peníze a vy opět sáhnete po další půjčce. Výše sms půjčky je od 500 kč do 10 000 korun. Půjčit si můžete v závislosti na vaší bonitě – čím vyšší příjmy, tím více si můžete půjčit.

Výhody rychlých půjček na účet

Naopak mezi hlavní výhody rychlé půjčky na účet patří snadná dostupnost, rychlé vyplacení, vysoká průchodnost žadatelů, možnost prodloužení či první půjčka zdarma. Nemusíte dokládat příjmy, registry, bezdlužnost vůči úřadům. Obejdete se bez zástavy nemovitosti i složitého shánění ručitele. K půjčce nepotřebujete ani souhlas spolužadatele. Pokud chcete mít půjčku sjednánu velmi diskrétně, kromě vás se o tom nikdo nedozví.

Nevýhody rychlých půjček

Protože jde o nebankovní produkt, tak bohužel i zde najdeme nevýhody. Jednou z nich je vysoké RPSN: tato hodnota se s přehledem vyšplhá až na 1000%. Každá společnost má jinou sazbu a proto hledejte tu nejvýhodnější. Pomůže vám s tím třeba online srovnání. Další nevýhodou je krátká doba splacení půjčky a její prodloužení opět za poplatek. Pokud žádáte o rychlou půjčku na účet, musíte mít svůj vlastní účet, jinak vám půjčku zamítnou.

Kdy si mohu vzít další půjčku

Společnosti preferuji zodpovědné úvěrování a proto další půjčku nezískáte do doby splacení té původní. Po zaplacení celé částky si můžete někde žádat o půjčku hned, někde s týdenním odstupem. Samozřejmostí je také navýšení maximální hranice, po kterou vám půjčí. Tato hranice může být až deset či dvanácttisíc korun. Pokud to vaše příjmy dovolí, není problém si takto vysokou rychlou sms půjčku sjednat. V případě, že půjčku nemůžete splatit včas, stačí se přihlásit do svého účtu nebo zaslat sms žádost o prodloužení půjčky. Je potřeba uhradit poplatek za prodloužení o proti kterému bude vaši žádosti vyhověno. Prodloužit ji přitom lze i 2x až 3x na dalších třicet dní. Pokud ani po tuto dobu nezvládnete půjčku uhradit, musíte kontaktovat společnost a domluvit si individuální splátkový kalendář.

Rychlá SMS půjčka
4.62 za 26 hodnocení