Skip to content

Rychlé půjčky bez doložení příjmu

Mikropůjčky nebo finské půjčky, také půjčky do výplaty. Několik názvů pro rychlé půjčky bez doložení příjmu. Jejich charakteristickým rysem je snadná dostupnost, okamžité vyplacení. Ale také vysoká úroková sazba, jednorázová splátka.

Rychlé půjčky bez doložení příjmu

rychlé půjčky bez doložení příjmu jsou určeny všem osobám starším 18 let, s vlastním účtem v bance, trvalým bydlištěm v ČR. Půjčit si mohou i nezaměstnaní, ženy na mateřské či studenti. Nemusíte dokládat, kolik vyděláte. Podstatné je půjčku řádně vrátit.

Prakticky jde o půjčky na občanský průkaz. Která je nejlevnější najdete pomocí online srovnání půjček. Srovnání je zdarma a nezávazné. Vybrat si můžete ze široké nabídky půjček od ověřených firem.

Půjčka bez poplatku předem

Nebankovní půjčky nemusí nutně znamenat, že narazíte na podvodníky. Vybírejte si ty, bez poplatku předem a s přehlednou smlouvou. Půjčka bez poplatku předem je určena všem klientům, kteří potřebují peníze rychle a s jistotou. Rychlé půjčky bez doložení příjmu jsou výhodné, pokud s nimi umíte správně zacházet.

Není nutné si půjčovat peníze jen proto, že něco chcete hned, ale pokud máte výpadek peněz v rozpočtu třeba kvůli nemoci, je takováto finanční výpomoc pochopitelně výhodná. Počítejte s tím, že peníze vrátíte všechny najednou. Vybírejte proto půjčku s co nejnižším poplatkem, ideálně pokud bude první půjčka zdarma.

Pokud si potřebujete půjčit prostřednictvím rychlé půjčky bez doložení příjmu, postačí vám platná občanka, řidičák nebo pas. Peníze si můžete nechat vyplatit na účet, poštovní poukázkou i na platebních terminálech sázkových kanceláří.
O půjčku si lze požádat online, sms i přes profil na sociálních sítích. Záleži na vás, co preferujete. Každá varianta má své pro a proti.

Sms rychlé půjčky

Jednou z možností získat peníze rychle je pomocí sms zprávy. Nepotřebujete nic, než vyťukat jednu sms zprávu a odeslat. SMS zpráva musí být v přesném znění, aby došlo k jejímu schválení.

Obecně se do sms zprávy píše:

  • částka
  • počet dní
  • osobní údaje
  • číslo dokladu
  • číslo účtu

Jak má vypadat konkrétní zpráva najdete na stránkách půjčkové společnosti. Výhodou je, pokud již máte u nich online registraci. Peníze vám poté vyplácejí obratem bez složitého papírování. Půjčit si můžete až 10 000 korun. Po uhrazení splátky řádně si můžete kdykoliv půjčit znovu. Některé společnosti stávajícím klientům nabízejí řadu výhod v podobě slev na úrocích či odměny za přivedeného zákazníka. Na půjčce tak můžete i vydělat. Stačí si porovnat nabídky jednotlivých firem. Online srovnání půjček je na to jako dělané. Je nezávazné a zdarma. Pokud vás nabídka nezaujme, nic se neděje. Můžete hledat dál. Tyto srovnání vám mohou sloužit jako přehled o novýc produktech na finančním trhu.

Ohodnoťte tuto stránku