Skip to content

SMS půjčka ihned

V okamžiku, kdy se rozhodnete půjčit si, máte na výběr několik řešení, jak získat peníze rychle. Jedním z nich je i sms půjčka ihned. Jak tato půjčka funguje? Provedete registraci online a vyčkáte na ověření vašich osobních údajů. Následně si můžete zaslat SMS žádost o půjčku. Je k tomu tedy potřeba mít mobilní telefon s kreditem.

Po zaslání SMS zprávy v předepsaném formátu vám je SMS půjčka ihned na účet vyplacena v plné výši tak, jak byla schválena. Podmínky pro získání půjčky nejsou nijak přísné. Tyto nebankovní půjčky jsou určeny osobám starším 18 let, které mají alespoň minimální příjem.

Za jak dlouho jsou SMS půjčky ihned schváleny?

sms půjčky ihned jsou schváleny prakticky okamžitě. Záleží pouze na tom, zda si o půjčku žádáte v pracovní době nebo o víkendu. Podle toho vám jsou vyplaceny peníze. Ty si můžete nechat odeslat poštovní poukázkou nebo převodem na váš bankovní účet.

Neúčelová SMS půjčka ihned vám pomůže v nečekaných situacích i při plánovaných výdajích jako třeba odjezd na dovolenou či nákup vánočních dárků. Stačí jen vytáhnout mobilní telefon a zaslat SMS zprávu v předepsaném znění. Je potřeba tento formát dodržovat, aby nedošlo k automatickému zamítnutí půjčky.

Jak má žádost o SMS půjčku vypadat?

  • SMS půjčka ihned na účet má mít v žádosti obsaženo vaše jméno a příjmení
  • adresu
  • číslo účtu
  • číslo OP
  • částku kterou chcete půjčit
  • na jak dlouho si půjčujete

Jednoduché sms půjčky ihned vám umožní půjčit si nižší částky do 12 000 Kč. Pro nové zákazníky jsou nejčastěji k dispozici částky do 4 999 Kč. Není přitom potřeba podepisovat smlouvu, stačí odeslat SMS zprávu, ve které souhlasíte s obchodními podmínkami.

Půjčku vracíte v jedné splátce spolu se všemi poplatky. Bohužel u SMS půjčky není možné získat první půjčku zdarma jako u online žádosti. Oblíbenou SMS půjčkou je například ferratum půjčka. Ta umožní zákazníkům půjčit si až 10 000 Kč na 45 dní. Půjčka ferratum lze kdykoliv vrátit předčasně, bez sankcí či naopak za mírný poplatek prodloužit až o dalších 60 dní. Půjčky využívají nejen zaměstnaní, manažeři, ale i studenti a ženy na mateřské, kteří nemusejí dokládat své nízké příjmy. Jsou určeny všem, kdo příjmy mají, ale z nějakého důvodu je nechtějí předkládat. Žadatelé jsou posuzování na základě parametrů společnosti, nejsou probírány registry nebo kontrolovány příjmy, což by vám v bance neprošlo. Výhodou půjčky je rychlé sjednání, kdy SMS půjčku můžete mít k dispozici třeba za pět minut. Nesmíte mít však nesplacenou předchozí půjčku nebo být v insolvenci.

SMS půjčka ihned
5 za 2 hodnocení